Úvodní strana Produkty Speciální produkty

Speciální produkty SULKO

Nabídka společnosti SULKO zahrnuje i speciální produkty: zimní zahrady, fasádní systémy a střešní systémy nebo protipožární systémy splňující náročné požadavky na izolaci a protipožární ochranu. Do kombinací svislých a šikmých ploch lze současně začlenit různé typy otvíravých či sklopných oken.

Zimní zahrady
Hliníkové i plastové profily najdou místo také v konstrukcích zimních zahrad. Při správné volbě systému je jejich výhodou vysoká pevnost, takže z nich lze budovat i náročnější, rozměrné konstrukce, např. s velkými prosklenými plochami nebo s pevným zastřešením.
Fasádní systémy
Fasádní systémy nabízí neomezenou tvůrčí svobodu a maximální průnik světla do budovy. Systémy nabízí různé styly s odlišným venkovním vzhledem. Do všech kombinací svislých a šikmých ploch lze současně začlenit různé typy otvíravých či sklopných oken.
Vnitřní konstrukce
Konstrukce z plastových, hliníkových či dřevěných profilů se využívají i jako předěly v interiéru. Lze je otvírat či naopak jimi izolovat vnitřní prostory. Posuv zajišťují odolná kolečka na kolejnici s možností zapuštění do podlahy. Komfortem je instalace motorického řízení posunu s dálkovým ovládáním.
Protipožární systémy
Ochrana proti ohni je v dnešních budovách již běžným standardem, který je nutno splnit pro zajištění bezpečnosti osob i majetku. S hliníkovými konstrukcemi našich systémů lze této ochrany dosáhnout při udržení velmi atraktivního designu.
Fotovoltaika
Získat energetickou nezávislost je snazší než si myslíte. Solární energie vám ušetří výdaje za elektřinu až o polovinu. Systém vám sestavíme na míru a vyprojektujeme na klíč. Všechno tak nechte s klidem na nás. Od prvního návrhu přes vyřízení dotace až po samotnou instalaci i vyřízení administrativních formalit.

Mapa poboček SULKO

mapa