Úvodní strana O firmě Podporujeme

Podporujeme

logo podporujeme

Jsme hlavním sponzorem iniciativy DĚTI DĚTEM, která zastřešuje sportovní, kulturní a společenské akce pro děti a mládež, pořádané na podporu charitativních projektů, přesněji dětí, jenž potřebují podat pomocnou ruku.

logo podporujeme

Jako hrdý partner pravidelně podporujeme Gymnázium Šumperk, čímž přispíváme k rozvoji vzdělávacích programů a podporujeme mladé talenty ve svém dalším akademickém růstu.

logo podporujeme

Dlouhodobě podporujeme organizaci Charita Zábřeh. Naše pomoc je každoročně zaměřena zejména na DOMOVINKU - denní stacionář pro seniory, ale neomezuje se pouze na tuto iniciativu. Aktivně se podílíme i na podpoře dalších akcí a iniciativ, které jsou součástí širšího spektra služeb poskytovaných Charitou Zábřeh.

logo podporujeme

Jsme dlouhodobým hlavním partnerem SK SULKO Zábřeh, který s hrdostí nese jméno naší společnosti. Jako hlavní partner pravidelně přispíváme fotbalovému klubu na provoz, nákup vybavení a další potřeby. Tímto partnerstvím nejen podporujeme sportovního ducha, ale také přispíváme k rozvoji místního sportu.

logo podporujeme

Každoročně přispíváme a aktivně se účastníme akce Svitavské tenisové srdce. Jedná se o tenisový turnaj dvojic, jehož výtěžek pak putuje pomoci lidem, kteří jsou v životě nějakým způsobem znevýhodněni.

logo podporujeme

Společnost SULKO s hrdostí zastává roli generálního partnera projektu Stawebnice, inovativní interaktivní platformy navržené pro nadcházející generaci stavebních profesionálů. Tato aplikace, především určená studentům a učitelům odborných středních škol a učilišť ve stavebnictví, je dostupná ke stažení zcela zdarma.

Mapa poboček SULKO

mapa