Úvodní strana Produkty Stínicí technika Exteriér Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu

Sítě proti hmyzu jsou nejen elegantním doplňkem Vašeho domu, ale hlavně praktickým pomocníkem, kterého naplno oceníte při teplých, letních večerech. Sítě můžete mít pevné, posuvné, otvíravé či rolovací.

Sítě proti hmyzu - pevné
Pevná síť proti hmyzu je vyráběna bez límce nebo s límcem. Rám výrobku je tvořen profilem speciálního tvaru z extrudovaného hliníkového materiálu. Zdvojené vnitřní rohy síť zpevní tak, že nedochází k rozevírání rohů sítě. Rohy jsou spojené pod úhlem 45°. Na přání zákazníka se po celém obvodu rámečku může přidat pro zlepšení vlastností těsnící kartáček. Sítě jsou vhodné do rodinných domů, bytů i kanceláří. Montáž se provádí na rám okna pomocí otočných háčků, případně obrtlíků nebo Z-háčků. Barevné provedení a renolit lze vybrat z široké škály našeho vzorníku.
Sítě proti hmyzu - otvíravé
Otvíravé sítě proti hmyzu se využívají u dveří. Rám výrobku je tvořen profilem speciálního tvaru z extrudovaného hliníkového materiálu. Na přání zákazníka se po celém obvodu rámečku může integrovat pro zlepšení vlastností těsnící kartáček. Taktéž je možné přidat okopové příčky. Sítě jsou vhodné pro rodinné domy, byty i kancelářské prostory. Montáž se provádí na rám pomocí samozavíracích pantů. Rohy jsou spojeny pod úhlem 45°. Barevné provedení a renolit lze vybrat z široké škály našeho vzorníku.
Sítě proti hmyzu - posuvné
Posuvná síť proti hmyzu se používá tam, kde nelze využít sítě otvíravé. Rám výrobku a lišty jsou tvořeny profilem z extrudovaného hliníkového materiálu. K posunu se využívá rámu nebo vodících lišt s dorazovým bodem. Posuvné sítě jsou vhodné pro rodinné domy, byty i kancelářské prostory. Montáž se provádí na rám okna, do ostění nebo kombinací obou uvedených způsobů. Rohy jsou spojené pod úhlem 45°. Barevné provedení a renolit lze vybrat z široké škály našeho vzorníku.
Sítě proti hmyzu - rolovací, plisé
Rolovací síť je na navíjecí hřídeli uložena v boxu z extrudovaného profilu. Sítě jsou vedeny vodícími lištami opatřenými těsnícími kartáčky. Ovládání je ručně, u okenních sítí se po stažení fixuje do spodního pevného profilu pomocí háčku nebo pomocí klik systému. U dveřních sítí je pro fixaci využit magnet nebo aretace, která je umístěna v pojezdovém profilu. Box, vodící lišty i pojezdový profil je standardně vyráběn v bílé nebo hnědé barvě RAL, na přání zákazníka lze objednávku provést v imitaci dřeva.

Mapa poboček SULKO

mapa