Kompozitní okna
SULKO Profi Line
Revoluční okna pro moderní život váš i dětí vašich dětí
Poptat bez závazků

SULKO Profi Line

Ekologická okna, která šetří za vás

Špičkový kompozitní systém RAU‑FIPRO používaný v našich prémiových oknech Profi Line Vám mnohonásobně zvýší užitek z bydlení a pomůže s energetickou úsporou až o 76 % – Vám i dalším generacím. Díky unikátním vlastnostem, úplné absenci tepelných mostů a integrovaným termomodulům přímo v profilu jsou tato okna vhodná pro všechny novostavby, rekonstrukce, nízkoenergetické i pasivní domy. Využijte nabídky profesionální konzultace a zaměření oken zdarma.

Zjistit více

► S okny Profi Line dosáhnete výrazné energetické úspory. 90 % všech rámů vyrobených z materiálu RAU‑FIPRO X se dodává bez kovové armatury a ve spojení s izolačním 3sklem dosahují hodnot Uw až 0,60 W/m²K. Výsledkem tohoto spojení je až 76% úspora energií.
► Získání dotace z programu např. Zelená úsporám a možnost 100% recyklace tohoto špičkového materiálu (který se osvědčil v extrémních podmínkách vozů Formule 1 či letectví), z něj činní eko i logickou volbu s ohledem na přírodu i další generace.

Chci kalkulaci zdarma

Revoluční spojení

Špičkový materiál za příznivou cenu

Využití kompozitu změnilo jednou provždy svět okenních profilů. Spojení nejlepších vlastností PVC a skelných vláken dalo vzniknout unikátnímu materiálu, který umožňuje zcela nový komfort bydlení v ruku v ruce s ohledem na přírodu. Zároveň tento high-tech kompozitní systém – se stavební hloubkou 86 mm – zůstal cenově velmi dostupným. Za kvalitou oken Profi Line si stojíme. Garantujeme vám nadstandardní záruku 10 let i podíl na snižování emisí CO2 díky na recyklaci založené výrobě.

Zjistit více

► Vezmete-li v potaz vysokou odolnost, dlouhou životnost a energetickou úspornost kompozitních oken, lze beze strachu říct, že se jedná o jednu z nejvýhodnějších investic do moderního bydlení s přesahem do budoucnosti.
► Volbou kompozitních oken Profi Line se i vy zasloužíte o snížení produkce CO2. V rámci jejich výrobního procesu se materiál ze starých profilů čistí, dělí, třídí, zušlechťuje a na konci se, v nové podobě, využívá ve vnitřní konstrukci nových okenních profilů. Tímto procesem je již dnes dosahováno úspory CO2 až 97 000 tun ročně.

Formule 1 mezi okny

Objevte novou dimenzi pohledu na svět

Kompozitní okna Profi Line mají oproti plastových „prarodičům“ řadu evolučních výhod. Mezi ty nejvýznamnější patří mnohem lepší tvarová stálost, nižší hmotnost až o 40 % a kvalitnější tepelně-izolační i akustické parametry. Kombinace špičkových materiálů s optimalizovanou konstrukcí profilu a integrovaným systémem vyztužení IVS jim poskytuje maximální stabilitu bez využití ocelové výztuže a tepelnou izolaci bez jakýchkoliv kompromisů.

Zjistit více

► Hluk znamená stres – a ten nechce ve svém domě nikdo. Díky až 24-násobnému snížení hlučnosti s kompozitními okny Profi Line se váš domov stane oázou klidu.
► Omezovat se nemusíte ani v případě samotné velikosti jednotlivých okenních prvků a můžete využít celé patro až do výšky 2,8 m – moderně, funkčně, bezpečně.

Nakonfigurujte si okno

Design a komfort

Každý den s tím nejlepším výhledem

Kompozitní okna jsou velmi nenáročná na údržbu. Profil má vysoce kvalitní povrchovou úpravu pomocí technologie HDF. Radost z pohledu na svět Vám v rámci každodenního užívání bude dělat i velmi lehké otevírání, zavírání a integrované řízené větrání Smart Inovent. Klidný spánek Vám zajistí vysoká míra bezpečnosti proti vloupání – až třída RC2. Pomyslnou třešničkou na dortu z kompozitu je pak téměř neomezená nabídka barevných odstínů a designů v souladu s posledními trendy.

Zjistit více

► HDF povrchová úprava kompozitních profilů přirozeně odpuzuje nečistoty, zachovává si dlouhodobě vysoký lesk a pěkný vzhled po mnoho let.
► S dodatečnými opatřeními a s bezpečnostním kováním splňují okna Profi Line vyšší třídu odolnosti RC2 proti násilnému vniknutí. Zabrání případnému pachateli vniknout do vašich čtyř stěn po dobu 5 minut.

Vytvořit nezávaznou poptávku

Copyright REHAU AG + Co

COVID-19

Mapa poboček SULKO

mapa