Úvodní strana O firmě Novinky ze světa SULKO

SULKO na ForArch 2017

Stánek SULKO plný inovací!

Navštivte expozici SULKO na veletrhu FOR ARCH ve dnech 19. – 23. 9. 2017 a seznamte se s unikátními novinkami, které budeme na veletrhu představovat. Stánek SULKO letos najdete v hale číslo 3 – 3C09. Těšit se na Vás budou naši obchodní manažeři a odborní poradci, kteří Vám pomohou s výběrem optimálního řešení pro Váš projekt.

 

Co vše najdete na stánku SULKO

SULKO PURE WIN

Okna SULKO PURE WIN vynikají dokonale čistým designem celoproskleného křídla z interiéru. Plocha skla dosahuje až po okraj křídla a zcela jej tak z interiéru překrývá.
Tato okna dodáváme výhradně v provedení s vysoce kvalitním skrytým okenním celoobvodovým kováním. Celkový design prvku poté dokresluje klika, kterou lze vybrat z široké nabídky designového kování SULKO.
SULKO INTEGRIF

SULKO INTEGRIF

Madlo na dveřích SULKO INTEGRIF je zcela zapuštěno do překryvné výplně dveří a nevystupuje tak vůbec z plochy křídla. Ničemu tak nepřekáží při otevírání křídla, především ale vytváří zcela ojedinělý vzhled celého prvku.
Madlo téměř kompletně vyplňuje výšku prvku a je po celé ploše podsvíceno, což design prvku posouvá ještě o úroveň výše.

SULKO HS PORTÁL

Vzhledově ideální propojení venkovního dění a klidu domova s důrazem na maximální prostor. Velkoformátové HS portály vyrábíme až do šíře 10 metrů a v bezbariérovém provedení.
Jedná se o ideální řešení pro nízkoenergetickou a pasivní výstavbu vašeho rodinného domu, které navíc splňuje podmínky Blower-door testu.
obrázek


Zpět na přehled novinek

Mapa poboček SULKO

mapa