Úvodní strana O firmě Novinky ze světa SULKO

Novinky ze světa SULKO

AKČNÍ NABÍDKA: Trojsklo za cenu dvojskla

Plánujete výměnu oken nebo si chcete pořídit okna do novostavby? Tak neváhejte a využijte výhodné nabídky, která platí jen do 31. října 2020.

 

Pro více informací nám zavolejte na tel. 800 155 156 nebo navštivte jednu z našich 18 poboček

 

PRO KOHO JE NABÍDKA URČENA

Pro koncové zákazníky - spotřebitele.

Akční nabídka platí na území České republiky.

 

TROJSKLO ZA CENU DVOJSKLA

Sleva ve výši rozdílu prodejní ceny mezi trojsklem Ug = 0,7 W/m2K, Ug = 0,6 W/m2K nebo Ug = 0,5 W/m2K a dvojsklem Ug = 1,1 W/m2K – g=67 Clear Vision, v provedení čirém, s distančním rámečkem dle standardů firmy SULKO a základním složením skel.

 

Základní podmínky akční nabídky:

Zákazník má nárok na získání benefitu (slevy) v rámci akční nabídky při kumulativním (souhrnném) splnění následujících podmínek:

 

  zvýhodněná nabídka platí na zakázky uzavřené podpisem SOD v termínu od 1. 10. 2020 do 31. 10. 2020, 

 

✓ akční nabídka platí pro zakázky, na základě kterých SULKO dodává výplně stavebních otvorů opatřené trojsklem Ug = 0,7 W/m2K, Ug = 0,6 W/m2K nebo Ug = 0,5 W/m2K, v provedení čirém, s distančním rámečkem dle standardů firmy SULKO a se základním složením skel,

 

  akční nabídku nelze využít pro zákazníky požadující skladby s ornamentním sklem, bezpečnostním, apod., akce platí pro zakázky realizované v plastu.

 

  tato nabídka platí pro koncové zákazníky - spotřebitele (osoby, které jednají mimo rámec své podnikatelské činnosti a mimo rámec samostatného výkonu svého povolání), kteří jsou rovněž uživateli předmětu zakázky, tato nabídka platí na zakázky do celkové ceny 300.000 Kč vč. DPH,

 

✓ zájemce o tuto Akční nabídku žádá o poskytnutí slevy společnost SULKO již při prvním zpracování cenové nabídky. Akční nabídku není možné kombinovat s jinými akčními nabídkami, speciálními slevami a jinými pobídkovými akcemi firmy SULKO,

 

  realizace zakázky musí proběhnout nejpozději do 8 týdnů od podpisu smlouvy s ohledem na dodací termíny výroby a úhrady zálohy, tj. Akční nabídka se neuplatní na zakázky, u kterých zákazník požaduje pozdější termín plnění než do 8 týdnů od podpisu smlouvy,

 

  akční nabídka je platná při dodržení všech podmínek pro prodej koncovým uživatelům. Tyto podmínky jsou vyjmenovány ve smlouvě o dílo (SOD), kupní smlouvě (KS) a ve všeobecných obchodních podmínkách (VOP) firmy SULKO. V případě, kdy nebudou tyto podmínky splněny, ztrácí zákazník nárok na poskytnutí slevy dle této Akční nabídky.

 

 

Porušení podmínek

V případě nedodržení nebo porušení shora uvedených podmínek ze strany zákazníka, ztrácí zákazník automaticky zvýhodnění plynoucí z této Akční nabídky. Rozdíl mezi standardními a zvýhodněnými podmínkami mu bude automaticky přičten ke konečné faktuře.


Zpět na přehled novinek
COVID-19

Mapa poboček SULKO

mapa