Úvodní strana O firmě Novinky ze světa SULKO

Novinky ze světa SULKO

SULKO na veletrhu FOR ARCH 2016

Kvalitní okna a dveře za veletržní ceny SULKO!

Navštivte expozici SULKO na veletrhu FOR ARCH ve dnech 20. – 24. 9. 2016 a získejte náskok pro Vaši stavbu! Navíc při návštěvě veletrhu máte možnost využít našich speciálních veletržních cen. Prohlédněte si naše novinky a získejte profesionální rady pro výběr kvalitních oken a dveří pro Váš byt či dům.

 

SULKO vás zve na FOR ARCH 2016

Co vše najdete na stánku SULKO

Letos jsme pro všechny zájemce o kvalitní česká okna a dveře přichystali novou rozsáhlou expozici vzorků našich produktů. Kromě nového profilu plastového okna SULKO Synego najdete na stánku zástupce plastu, hliníku i dřeva. Zároveň se můžete těšit na elegantní řešení Vašich balkonových dveří v podobě HS portálu a bezbariérového vstupu nejen na Vaší zahradu.

 

Stánek SULKO letos najdete v hale číslo 3 – 3C10. Těšit se na Vás budou naši obchodní manažeři a odborní poradci, kteří Vám pomohou s výběrem optimálního řešení pro Váš projekt.

Získejte orientační cenu Vašich oken a dveří IHNED na našem stánku SULKO

Přímo na našem stánku si můžete v době konání veletrhu nechat připravit kalkulaci Vašeho projektu, a zároveň získat výhodnější nabídku za naše veletržní ceny! Na našem stánku vyplníte Veletržní formulář, na základě kterého automaticky získáváte nárok na nabídku s veletržními cenami. Veletržní nabídka platí do 7. 10. 2016.

 

Pokud se nechystáte stavět ještě letos, máme pro Vás nachystanou možnost rezervovat si místo pro Vaši zakázku za veletržní cenu na příští období. Rezervační poplatek je ve výši 5 000 Kč.

Čistič Kärcher v akci "Bonus za souseda"

 

Akce Karcher

Doporučte svého souseda nebo známého, který právě řeší výměnu svých oken, aby navštívil náš stánek na veletrhu FOR ARCH a získejte od nás dárek!

 

Při objednávce nad 50 000 Kč od nás získáváte dárek: čistič oken Kärcher! Akce trvá do 7. 10. 2016.

obrázek
obrázek


Zpět na přehled novinek

Mapa poboček SULKO

mapa