Úvodní strana O firmě Novinky ze světa SULKO

Novinky ze světa SULKO

Plastová okna SULKO Synego – Okno pro všechny s nejlepšími parametry ve své třídě

To co bylo dříve výsadou spíše technologicky ukázkových projektů nebo nákladnějších staveb, tedy aktivní řešení tepelných mostů, izolace tepla jako takového či možných solárních zisků se dnes čím dál více prosazuje i v konstrukcích běžných rodinných domů. Za tuto skutečnost může jednak větší informovanost zákazníků, kteří od svých domů očekávají nejen kvalitu stavby, ale zejména také úspory v dlouhodobých horizontech provozu dané nemovitosti.

 

Na tuto aktuální poptávku po univerzálních oknech s kvalitní hodnotou a technologií tepelné izolace, které zároveň splňují současné požadavky EU na nízkou energetickou spotřebu staveb, se rozhodla zareagovat společnost SULKO. Ta se svým partnerem, prestižní německou firmou Rehau, představuje nový model SULKO Synego.

Synego_nakres

Univerzální okenní profil pro rodinný dům i větší projekt

Málokdy se poštěstí, že v nabídce společností, které se zabývají návrhem a montáží oken, najdete univerzální rám, který je aplikovatelný na téměř jakýkoliv stavební projekt a přesto nabízí velmi slušnou cenu. Okenní rám SULKO Synego je ovšem odpovědí právě v kategorii okenního profilu pro každý projekt. K univerzálnímu použití jej předurčuje už jeho stavební hloubka, která činí 80mm a podhledová výška 117mm a zejména unikátní kombinace tepelně-izolačních, zvukově-izolačních a statických vlastností. Důležitý je také moderní design profilu, který lze v případě SULKO Synego opatřit 30 různými dekory a to včetně úpravy pomocí stříkaných barev RAL Resist.

Dostatečná tepelná izolace i pro pasivní dům

Když má být okenní rám univerzální, je nutné při jeho vývoji myslet na různé typy budov a s tím související zasklení. SULKO Synego v základu nabízí tři varianty, od izolačního dvojskla až po dvě verze izolačního trojskla, se kterým se dostanete až na hodnotu 0.8 součinitele tepelného prostupu. Díky tomu jsou profily SULKO Synego použitelné i do konstrukcí nízkoenergetických a pasivních domů, kde je ocení zejména majitelé, kteří nechtějí nebo nemohou investovat do hliníkových profilů. O dobrou izolaci rámu z továrny v Rehau se pak postará 7 vnitřních komor v rámu a 6 komor v křídle.

Dvě různá provedení a snadná údržba

Pokud se podíváme na provedení linií rámu, pak je u SULKO Synego na výběr provedení v rovném křídle, které oceníte zejména v případě moderních staveb, nebo designové křídlo, které v sobě kombinuje i okapovou lištu. Obě tyto varianty však mají stejně snadnou údržbu díky vysoce kvalitní, hladké povrchové úpravě High-Definition-Finishing. Technologie HDF zajišťuje výrazně hladší povrch, na kterém se nečistoty těžko udrží.

Invence + technologie = Zelená úsporám

Celý systém SULKO Synego je navržen tak, aby jeho parametry splňovaly podmínky pro udělení dotace v rámci programu Zelená úsporám. Na kvalitní okna si tak můžete požádat o peněžní přispění od státu, čímž si ulehčíte cestu k levnějšímu a úspornějšímu provozu vašeho domu. Ať už děláte běžný rodinný dům, kancelářskou budovu, pasivní dům, nebo potřebujete kvalitní zateplení staršího domu, jsou pro Vás univerzální profily SULKO Synego tím pravým řešením

 

obrázek
obrázek
obrázek


Zpět na přehled novinek

Mapa poboček SULKO

mapa