Úvodní strana Kariéra Výběr zaměstnanců Technicko-hospodářské profese

Technicko-hospodářské profese

Jakým způsobem se mohu zúčastnit výběrového řízení ve vaší společnosti?

  • Aktuální nabídku volných pracovních pozic můžete sledovat na našich webových stránkách. V případě, že vás zaujme některá z otevřených pozic, pro kterou splňujete předpoklady, zašlete nám váš aktuální strukturovaný životopis.
  • Dále můžete přiložit průvodní dopis, certifikáty o získaných kvalifikacích a fotografii. Pokud budete na základě vámi zaslaných materiálů shledán vhodným kandidátem, budete zařazen do výběrového řízení na danou pozici.
  • Další možností je přijít osobně na vrátnici společnosti SULKO s.r.o., kde vyplníte Osobní dotazník pro uchazeče o zaměstnání. Pokud budete na základě vámi doručených materiálů shledán vhodným kandidátem, budete zařazen do výběrového řízení na danou pozici.

Jaký je proces výběrového řízení?

  • Snažíme se, aby každý kandidát získal kvalitní a rychlé informace o jeho průběhu a svých možnostech být ve výběrovém řízení úspěšný.
  • Po odeslání životopisu či doručení Osobního dotazníku, jste okamžitě zařazeni do databáze životopisů a tato skutečnost je vám oznámena přímo do vaší e-mailové schránky nebo telefonicky. Ode dne přijetí automatické odpovědi probíhá po dobu čtrnácti dní hodnocení přijatých životopisů specialistou pro nábor nových zaměstnanců. 
  • V případě, že do těchto čtrnácti dnů nejste kontaktováni pracovníkem personálního oddělení SULKO s.r.o. znamená to, že váš profil, znalosti či pracovní dovednosti neodpovídají požadovaným kritériím a nepostupujete tak do dalších kol výběrového řízení.
  • V opačném případě vás osloví pracovník personálního oddělení a sjedná s vámi termín osobní schůzky. Zde se setkáte buď s náborovým specialistou, nebo přímo s manažerem obsazujícím pozici, na kterou se hlásíte.

  • Podle typu obsazované pozice probíhá buď jeden nebo více pohovorů, které tvoří tzv. kola výběrového řízení. Poté, co proběhnou pohovory se všemi vybranými kandidáty a po ukončení každého kola pohovorů jste v co nejkratší možné době informováni o jeho výsledcích.
  • Celý proces výběrového řízení končí obsazením volné pozice v SULKU s.r.o. tím nejlepším z vás.

Nejčastější otázky

Jsou volná pracovní místa na webových stránkách stále dostupná?

Volná pracovní místa jsou vždy aktuální. Hned jak najdeme vhodného kandidáta, odstraníme inzerát z našeho pracovního portálu.

Co mám udělat pro to, abych uspěl(a) ve výběrovém řízení?

Pečlivě se na výběrové řízení připravte, v prvním kole probíhá osobní pohovor, který se zaměří především na Vaši osobnost, odborné znalosti a pracovní zkušenosti. V rámci dalšího kola můžete absolvovat Assessement centrum, být požádáni o vyplnění testů nebo praktických zkoušek a budete blíže seznámeni s pracovní náplní a podmínkami případného nástupu.

V případě, že nejsem vhodným kandidátem/kou na danou pozici a nebo již byla obsazena, mohu být zařazen/a do výběrového řízení na jinou pozici v rámci SULKO s.r.o.?

Ano, váš životopis bude s vaším souhlasem zařazen do databáze po dobu 3 měsíců a pokud pro vás v té době najdeme vhodné uplatnění, budeme vás kontaktovat.

Mohu se ucházet o práci na částečný úvazek?

Ano, v případě vašeho zájmu budete zařazen/a do databáze brigádníků, a můžete se tak stát našim pravidelným spolupracovníkem/nicí v rámci částečných pracovních úvazků v průběhu celého roku.

Nenašli jste vhodnou pozici?

Zašlete nám svůj životopis spolu s průvodním dopisem pomocí odkazu „Nenašli jste vhodnou pozici?“ Budete zařazeni do databáze uchazečů o zaměstnání. Jakmile se uvolní vhodná pozice, budeme Vás kontaktovat.

Jak probíhá nástup do zaměstnání?

Poté, co jste úspěšně zvládl(a) výběrové řízení, Vás čeká několik formalit spojených s nástupem do společnosti SULKO s.r.o.. 
Jako první obdržíte na Vaši emailovou adresu zprávu s instrukcemi k nástupu.

Dalšími kroky jsou

- vstupní lékařská prohlídka u poskytovatele pracovně lékařských služeb
- návštěva personálního oddělení, kde podepíšete pracovní smlouvu
- vstupní školení, na kterém získáte nejdůležitější informace o procesech a pravidlech ve společnosti


Během Vašich prvních dní ve firmě Vám budeme nápomocni. Pro rychlou orientaci je pro Vás připravena série školení na jednotlivých pracovištích a další opatření, které Vám pomohou rychle se adaptovat v novém pracovním prostředí.

COVID-19

Mapa poboček SULKO

mapa