Hlinikova okna

Výhody hliníkových oken − design, hmotnost i životnost

Že jste na hliníková okna nikdy ani nepomysleli? To je ale chyba, protože hliníková okna nabízejí nové a zajímavé možnosti. Na první pohled vás ihned zaujme jejich design. Hliníkové profily jsou velmi štíhlé a vzbuzují neotřelou eleganci, takže se přímo nabízejí k modernímu a designovému bydlení.

Hliníková okna jsou v porovnání s dřevěným nebo plastovým řešením výrazně lehčí a nezatěžují stavební konstrukci. Zároveň mají velkou statickou odolnost a umožňují pustit se při výrobě do daleko větších rozměrů. Další klíčová vlastnost, která jasně hovoří pro hliníková okna, je naprostá odolnost vůči povětrnostním vlivům. Když k tomu ještě připočteme širokou barevnou škálu RAL a možnost v plné míře recyklovat, staví se hliníková okna do toho nejlepšího světla. Otevřete se novým možnostem a popřemýšlejte o výhodách hliníkových oken SULKO.

Kde je výhodné použít hliníková okna SULKO

Předností hliníkových oken SULKO je jednoznačně jejich mimořádná pevnost, minimální údržba, bezpečnost, luxusní vzhled a především trvanlivost. Díky přesné konstrukci a použitému materiálu − hliník drží svůj tvar po celá léta − nedochází k deformacím. Hliníková okna SULKO se tak přímo nabízejí do budov s velkým proskleným prostorem, panelových domů, do frekventovaných úseků, úřadů či provozních budov. Neotřelým designem a luxusním vzhledem si najdou cestu i k zastáncům moderního a kvalitního designu rodinného bydlení.

Hliníková okna mají vynikající poměr cena / výkon

SULKO ClassicAl Gold jsou výjimečným produktem za nízkou cenu a patří k exkluzivním výrobkům SULKO vyráběných z profilů SCHŰCO, které jsou těmi nejlepšími produkty na celosvětové úrovni. Při 70mm konstrukční hloubce dosahují nadstandardních hodnot součinitele prostupu tepla rámem. Další model oken SULKO – OptimAL Gold – je určen pro nízkoenergetické stavby a přináší nekompromisní přístup k úspoře energie. Se svými tepelně izolovanými profily udává nový trend v použití hliníkových oken, tepelná izolace rámu je menší než 0,9 W/m²K. Skutečným bestselerem produkce SULKO je model ProfiAL Gold, který díky speciálním izolačním vložkám a modulovému izolačnímu těsnění dosahuje vynikajících hodnot tepelné izolace, až 0,7 W/m²K.

SULKO nabízí produktové řady s parametry, které vás mile překvapí

Produktová řada ClassicAl a ClassicAl+ skloubila jednoznačně příznivé ceny a vynikající parametry, které byste čekali jen u výrazně dražších produktů. Tato řada splňuje všechny potřebné požadavky norem pro tepelnou ochranu budov ČSN 73 0540-2 a vyhlášku o technických požadavcích staveb 268/2009b. Je tak předurčena k použití do rodinných domů a komerčních budov. Další hliníková okna z nabídky SULKO, OtimalAL a OtimalAL+, osloví i velmi náročné zákazníky, kteří vyžadují skvělé tepelné vlastnosti. Hodnota Uw 0,85 W/m2K mluví za vše. Poslední z nabídky patří k těžkotonážním záležitostem. ProfiAl se svými čtyřskly či skly HeatMirror s vloženou fólií nabízí maximální izolaci. Vícekomorový izolační můstek je kompletně vyplněný aerogelem a umocňuje skvělé vlastnosti použitých profilů. Vše posouvá k totální dokonalosti. ProfiAl je vhodný pro nízkoenergetické a pasivní domy a nabízí ultimátní hodnoty Uw 0,77 W/m2K.

Objevte výhody hliníkových oken a ještě dnes nás kontaktujte. Rádi vám poradíme a společně vybereme typ oken, který vám bude maximálně vyhovovat.

Okna

Facebook
Google+
https://www.sulko.cz/blog/vyhody-hlinikovych-oken-%E2%88%92-design-hmotnost-i-zivotnost/
Twitter