wood_window

Nebojte se dřevěných oken, jsou krásná a mají skvělé izolační vlastnosti

Dřevěná okna jsou jednoznačně klasikou a díky svým estetickým vlastnostem se používají převážně pro rodinné domy. Skvělé izolační vlastnosti je však posunuly o krok dál a stávají se čím dál oblíbenějším stavebním prvkem i v novostavbách. Dřevěná okna SULKO mají speciální zasklívací systémy i těsnění a dnes také velmi kvalitní povrchovou úpravu a kování.

Okna
Neprůstřelné sklo

Samočisticí, neprůstřelné, dekorativní, drátosklo a protipožární sklo. Jaké nabízejí možnosti tato „neobvyklá“ skla?

Sklo se vyrábí ze sklářského písku a hlavní jeho složkou je oxid křemičitý. Díky archeologickým nálezům víme, že první skutečné sklo bylo vyráběno na pobřeží severní Sýrie, Mezopotámie a ve starověkém Egyptě. Výroba skla však od té doby urazila dlouhou cestu a v dnešní době je na trhu široká škála typů skel, které mají speciální vlastnosti a jsou používány v celé řadě oborů.

Okna, Praktické tipy
sulko_montaz

Zapomeňte na zednické práce: Montáž oken suchou cestou

Plastová okna vyráběná pomocí nejmodernějších technologií nabízejí svým majitelům v současnosti skvělé tepelně izolační vlastnosti, protihlučnost a snadnou údržbu. Jsou cenově dostupná, odolná proti vlivům počasí a díky svým vlastnostem přinášejí významnou úsporu za energie. Proč tedy řada domácností stále váhá s výměnou starých oken?

Okna, Praktické tipy, SULKO