wood_window

Nebojte se dřevěných oken, jsou krásná a mají skvělé izolační vlastnosti

Dřevěná okna jsou jednoznačně klasikou a díky svým estetickým vlastnostem se používají převážně pro rodinné domy. Skvělé izolační vlastnosti je však posunuly o krok dál a stávají se čím dál oblíbenějším stavebním prvkem i v novostavbách. Dřevěná okna SULKO mají speciální zasklívací systémy i těsnění a dnes také velmi kvalitní povrchovou úpravu a kování.

Využíváme nejmodernější technologie a precizně dodržujeme postupy

Důsledně dbáme na vysokou kvalitou všech fází výroby. Od výběru dřeva, přes přesnou profilaci a lepení, perfektní povrchovou úpravu až po odborné zabudování. Tuto vysokou úroveň služeb garantujeme pravidelnou certifikací. Dřevěná okna nabízíme v provedení EURO, rustikálním stylu a i jako špaletová okna. Všechny typy oken splňují veškeré nároky na izolaci obytných prostor od hluku, tepelných ztrát a ochranu před vnějšími vlivy.

Povrchová úprava dřevěných oken SULKO

Spoje dřevěných oken jsou vyplněny pružným plničem, který zamezuje průniku vody do spojů. Okna nejdříve impregnujeme vodou ředitelnou fungicidní impregnací, jež vytváří ochranu proti houbám, plísním a dřevokaznému hmyzu. Pak okna získají barevný lazurovaný základ s fungicidní ochranou a ochranou proti UV záření. Tato vrstva také vytváří barevný podklad a stává se tak kotvící vrstvou. Finální vrstvu tvoří vysokotlaký nástřik, který je trvale pružný a velmi odolný proti mechanickému poškození, povětrnostním podmínkám i UV záření. Okna SULKO stačí jednou ročně ošetřit prostředkem Quick and Easy holzbalsam, který obdržíte společně s dodávkou oken. Naše okna tak i po letech neztrácejí nic ze své krásy, funkčnosti a atraktivnosti.
V základní nabídce máme deset lazurovacích laků, které lze použít i v kombinaci lazura/krycí lak, a to ve všech odstínech stupnice RAL.

Jestliže vás zaujala nabídka dřevěných oken SULKO, kontaktujte nás ještě dnes. Rádi vám zodpovíme všechny vaše dotazy a se vším vám poradíme, abyste byli s vašimi novými okny maximálně spokojeni.

Okna

Facebook
Google+
https://www.sulko.cz/blog/nebojte-se-drevenych-oken-jsou-krasna-a-maji-skvele-izolacni-vlastnosti/
Twitter