Dřevěné okno

Co jsou to eurookna a pro koho jsou užitečná?

Renovujte váš dům či byt a uvažujte o výměně oken? Přikláníte se na stranu moderních technologií, ale zároveň věříte, že klasika je klasika a sázíte na tradiční materiály? Pak vám jednoznačně doporučujeme použít eurookna. Ty v sobě spojují inovativní moderní technologie a osvědčené klasické materiály. Pojďme se společně podívat na některé možnosti a zamyslet se nad ideálním řešením, které obstojí i v dlouhodobém horizontu. Co to tedy vlastně ta eurookna jsou?

Dřevěná okna, která obstojí požadavkům 21. století

Eurookna jsou moderní okna, která splňují ty nejpřísnější kvalitativní požadavky, které jsou dnes kladeny. Základním materiálem je dřevo − klasický ekologický a přírodní materiál, který „dýchá“, propouští vlhkost a je příjemný na pohled i na dotyk. Dřevěná eurookna SULKO se vyznačují výbornými mechanickými i funkčními vlastnostmi a kvalitní povrchovou úpravou. Používáme speciální zasklívací systémy, kvalitní těsnění a kování. Aby eurookna splňovala veškeré přísné nároky na izolaci obytných prostor od hluku, tepelných ztrát a ochranu před vnějšími vlivy, vybíráme pro výrobu výhradně dřevo té nejvyšší kvality. Eurookna vyrábíme z lepených hranolů technologií, která zabraňuje jejich kroucení. V nabídce máme i eurookna v kombinaci dřevo a hliník.

Jaké výhody přinášejí?

Ke klíčovým výhodám dřevěných eurooken patří bezesporu jejich přírodní materiál. Pro výrobu využíváme smrk, borovici, meranti, modřín nebo dub a nabízíme je v široké barevné škále lazur dle RAL s možností dvoubarevného provedení. Díky vysoké kvalitě eurooken SULKO můžeme svým zákazníkům nabídnout záruku dle typu oken 5 let, 10 let a dokonce i 15 let. Vedle standardních rozměrů dokážeme vyrobit i okna do jakéhokoli atypického interiéru.

V nabídce máme několik typů eurooken

Plnohodnotné EURO 68 je univerzální okno s izolačním dvojsklem vyrobené na základě eurohranolu 68 mm. Okno disponuje tepelnou izolací celého okna Uw=1,1. Dále nabízíme okno s izolačním trojsklem EURO 78, které je vhodné do zateplených a energeticky úsporných staveb a nabízí Uw=0,9. Okno s izolačním trojsklem EURO 92 je ideálním oknem do zateplených a energeticky úsporných staveb a má izolaci celého okna Uw=0,71. V naší nabídce je i izolační čtyřsklo, a to s profilem EURO 122 s Uw=0,49, vhodné především do pasivních staveb. Využívá unikátní systém 5-ti těsnění, 3x ve falcu, 1x proti nárazovému dešti a 1x pod zasklívací lištou. Můžeme dodat i okna dřevohliníková, konkrétně EURO 78 a EURO 92 se stavební hloubkou 94 a 118 mm. Ta standardně dodáváme s 15letou zárukou.

Potřebují eurookna údržbu?

Toto je vždy největší argument odpůrců dřevěných eurooken. Ale mají pravdu, ano eurookna se musí jednou za čas renovovat a natírat. Ošetřovací sady jsou ale běžně k dostání v každé specializované prodejně, a pokud jimi svá eurookna ošetříte, stačí natřít okna jednou za deset let. Po každém nátěru vypadají jako nová a při správném pečování vám vydrží až sto let.

Kontaktujte nás ještě dnes. Rádi vám poradíme a věříme, že společně najdeme pro vás to nejlepší řešení.

Okna, Praktické tipy
,
Facebook
Google+
https://www.sulko.cz/blog/co-jsou-to-eurookna-a-pro-koho-jsou-uzitecna/
Twitter